Villa i Pilar de la Horadada, Costa Blanca Syd, 2 soveværelser €490,000

Skab minder i denne moderne villa med golf- og havudsigt

Green Villa er en skræddersyet villa, der perfekt forener luksus og komfort. Denne exceptionelle ejendom byder på 2 rummelige soveværelser, en privat pool, en smukt designet kælder og en charmerende have, der tilbyder et fredeligt fristed.

Beliggende i et særdeles eksklusivt og privat område giver villaen en rolig livsstil, samtidig med at du har adgang til essentielle serviceydelser og faciliteter i nærheden. Uanset om du ønsker at slappe af ved poolen, nyde den frodige grønne have, eller udnytte de nærliggende golf- og fritidsfaciliteter, tilbyder denne villa en perfekt balance mellem privatliv og bekvemmelighed.

Lo Romero Golf Resort er ideelt placeret i en smuk landskabsindstilling i kommunen Pilar de la Horadada, lige i hjertet af Costa Blanca. Den 18-hullers golfbane ligger tæt på en række skønne strande med krystalklart vand og har en perfekt vejforbindelse til byerne Alicante og Murcia, samt Murcia International Airport, som ligger kun en kort køretur væk.

Gem
NybyggeriVilla
Pris fra: €490,000Størrelse: 94 m2
Green VillaSoveværelser: 2
Badeværelser: 3Terrasse: 41 m2
Terrasse (2): 27 m2Elevator: Nej
Land: 225 m2Kælder: Ja
Air condition: Klargjort til installationHårde hvidevarer: Ja
Garage: Egen parkeringVeranda: Nej
Egen poolTæt på golfbane
Handicap-venligHavudsigt
Energi certifikatSe PDF præsentation af ejendommen
Udfyld formen nedenunder for at sende dit spørgsmål på email

Tilmeld dig vores ugentlige nyhedsbrev for at modtage de seneste nyheder om ejendomme, områder og for at modtage eksklusive tilbud. Se vores privatlivspolitik; Du kan naturligvis afmelde når som helst.

Indholdet af informationerne på denne hjemmeside er leveret af byggefirmaerne. Som køber kan du modtage alle detaljerne, som anført i regulativ nr. RD 515/89, ved personlig henvendelse til byggefirmaernes kontorer.