Byhus i Ciudad Quesada, Costa Blanca Syd, 3 soveværelser €417,000
Marella-hytterne er en ny privat udvikling af rækkehuse og dobbelthuse i Ciudad Quesada, som kombinerer moderne elegance med funktionalitet.
Denne fornemme boligudvikling består af flere blokke af dobbelthuse: Model Olga med tre soveværelser og to badeværelser og Model Anna med tre soveværelser og tre badeværelser.
Alle modeller har store private haver og solarier, der tilbyder et udendørs rum til at slappe af og nyde privatlivets fred. Derudover omfatter hver ejendom en parkeringsplads, der sikrer beboernes komfort og sikkerhed.
Dens pragtfulde swimmingpool, midtpunktet i dets velholdte fællesområder, inviterer dig til at slappe af og skabe sociale bånd i et fredeligt og harmonisk miljø.
Marella Chalets strategiske beliggenhed er tæt på alle de væsentlige tjenester i Ciudad Quesada. Supermarkeder, restauranter, sundhedscenter og fritidstjenester er kun få minutter væk, hvilket gør din hverdag lettere. Du vil nyde de bedste strande kun 10 minutter væk. Meget tæt på byer som Alicante og Torrevieja og 35 minutter fra Alicante Lufthavn.
Indflytningsklar | Byhus |
Pris: €417,000 | Størrelse: 111 m2 |
0 | Soveværelser: 3 |
Badeværelser: 2 | Terrasse: 17 m2 |
Tagterrasse: 45 m2 | Have: 55 m2 |
Elevator: Nej | Kælder: Nej |
Air condition: Nej | Garage: Egen parkering |
Veranda: 5 m2 | Fællespool |
Tæt på butikker | Energi certifikat |
Se PDF præsentation af ejendommen |