Villa i Algorfa, Costa Blanca Syd, 3 soveværelser €555,000
La Finca Golf Resort.
Saria - Mar Egeo er et eksklusiv nybyggeri beliggende på det smukke La Finca Golf Resort, som består af 73 ejendomme, fritliggende villaer, semi-villaer og lejligheder.
Villaerne er opført i middelhavsstil og designet i ét plan og emmer af naturligt lys samt har villaen et dejligt stort udendørsareal.
Boligen består af et rummeligt opholdsområde med terrassedøre, der fører ud til den smukke have samt din privat swimmingpool, off-road parkering, et åbent køkken, vaskerum, spiseplads, master soveværelse med påklædningsværelse og ensuite badeværelse, 2 soveværelser med dobbeltsenge med indbyggede skabe og et fuldt udstyret gæstebadeværelse.
Hver ejendom leveres komplet med privat swimmingpool, men du finder også smukke fællesområder med swimmingpool.
La Finca Golf Resort er omgivet af et fantastisk landskab og, med en 18 hullers golfbane, luksus spa hotel, klubhus, supermarkeder og et stort udvalg af barer, butikker og restauranter.
La Finca golf resort ligger tæt på den spanske landsby Algorfa, 15 minutters kørsel fra kysten, hvor du finder de fantastiske strande i Guardamar. Byerne Los Montesinos og San Miguel De Salinas, som har et væld af faciliteter, herunder barer, butikker og restauranter, ligger kun en kort køretur væk.
Indflytningsklar | Villa |
Pris: €555,000 | Størrelse: 135 m2 |
0 | Soveværelser: 3 |
Badeværelser: 2 | Terrasse: 25 m2 |
Terrasse (2): 22 m2 | Elevator: Nej |
Land: 443 m2 | Kælder: Nej |
Air condition: Ja | Garage: Egen parkering |
Veranda: 22 m2 | Egen pool |
Tæt på butikker | Tæt på golfbane |
Energi certifikat | Se PDF præsentation af ejendommen |