Byhus i Rojales, Costa Blanca Syd, 3 soveværelser €355,900
Lignende ejendomme
Luksuriøse rækkehuse.
Alba Salinas 2 i Rojales er et fantastisk projekt bestående af rækkehuse.
3 soveværelser, 2 badeværelser og 1 gæstetoilet, beliggende i et etableret boligområde.
Dette luksuriøse rækkehus består af en stue/spisestue med terrassedøre, der fører ud i haven med mulighed for at tilføje en privat pool, et åbent køkken med indbyggede hvidevarer, herunder ovn, kogeplader, emhætte, køleskab/fryser, vaskemaskine, opvaskemaskine og mikroovn, et master soveværelse med walk inn garderobe og en-suite, der er et yderligere gæstebadeværelse på denne etage.
Trappen der fører op til første sal, finder du yderligere 2 soveværelser med dobbeltsenge, begge med indbyggede skabe, 1 fuldt udstyret badeværelse og der er også mulighed for at tilføje en tagterrasse på ejendommen.
Rojales er en lille spansk landsby, som er fuld af charme og karakter og har et væld af lokale faciliteter, herunder banker, supermarked, butikker, barer og restauranter. De større byer Benijofar og Quesada er et par kilometer væk, og stranden og flere golfbaner er kun et stenkast væk.
Nybyggeri | Byhus |
Pris fra: €355,900 | Størrelse: 114 m2 |
Alba Salinas 2 | Soveværelser: 3 |
Badeværelser: 2+ 1 | Terrasse: 18 m2 |
Elevator: Nej | Land: 125 m2 |
Kælder: Ja | Air condition: Klargjort til installation |
Hårde hvidevarer: Ja | Garage: Egen parkering |
Veranda: Nej | Egen pool |
Tæt på butikker | Energi certifikat |
Se PDF præsentation af ejendommen |