Lejlighed i San Miguel de Salinas, Costa Blanca Syd, 2 soveværelser €189,000

Property video
Area video
Områder

Lejlighed i hjertet af San Miguel?

Denne stilfulde og moderne lejlighed med to soveværelser og to badeværelser, bygget i 2023, tilbyder en rummelig og komfortabel boligoplevelse lige i hjertet af San Miguel.

Lejligheden har et åbent plan med store vinduer, der fylder stue- og spiseområderne med masser af naturligt lys. Hovedsoveværelset har eget badeværelse, mens det andet badeværelse betjener det andet soveværelse og gæster, og giver god plads og privatliv.

Lejligheden inkluderer en privat parkeringsplads og et praktisk opbevaringsrum, perfekt til at holde dine ejendele organiseret. Bygningen tilbyder også fantastiske fællesfaciliteter, herunder en tagterrasse med udendørs køkken og BBQ-område – ideelt til at nyde det solrige vejr og socialisere med naboer. Tag en dukkert i den funklende pool eller slap af i de rolige omgivelser efter en travl dag.

For cykelentusiaster er området perfekt med naturskønne ruter, og du er kun 15 minutters kørsel fra La Zenia-stranden – ideelt til en dag ved havet. La Zenia Boulevard shoppingcenter ligger også kun 15 minutter væk, med et væld af butikker, restauranter og underholdning. Lufthavnen er kun 45 minutters kørsel væk og giver nem adgang til både rejse og bekvemmelighed.

Denne lejlighed tilbyder en moderne livsstil i et levende, men samtidig fredeligt kvarter.

Gem
GensalgsboligLejlighed
Pris: €189,000Størrelse: 92 m2
5277Soveværelser: 2
Badeværelser: 2Elevator: Ja
Kælder: NejAir condition: Ja
Living space: 66 m2Garage: Underjordisk parkingsplads
Veranda: NejFællespool
Tæt på butikkerHandicap-venlig
MøbleretEnergi vurdering: E
Se PDF præsentation af ejendommen
Udfyld formen nedenunder for at sende dit spørgsmål på email

Tilmeld dig vores ugentlige nyhedsbrev for at modtage de seneste nyheder om ejendomme, områder og for at modtage eksklusive tilbud. Se vores privatlivspolitik; Du kan naturligvis afmelde når som helst.