Dobbelthus i San Javier, Costa Cálida, 3 soveværelser €595,000
Ribera Nature er en samling af moderne boliger, beliggende i den typiske spanske landsby, Santiago de La Ribera, mindre end en kilometer fra havet.
Boligen består af 3 soveværelser med dobbeltsenge, 1 i stueetagen og 2 på første sal som deler en privat terrasse, alle med indbyggede skabe, 3 badeværelser, fuldt udstyret køkken med hårde hvidevarer og stue/spisestue i et åbent plan. , der fører til haven med swimmingpool og et hyggeligt udekøkken.
Solariet med pergola er tilgængeligt via den stor terrasse på første sal hvor du kan nyde udsigten over de omkringliggende områder.
Santiago de la Ribera byder på mange lokale faciliteter, herunder butikker, barer, restauranter og supermarkeder. Ribera Nature er beliggende i et bymiljø kun på 5 minutter til fods fra boligen hvor yderlige har et udbud af butikker, banker, caféer, apoteker, restauranter, medicinske centre. Bebyggelsen ligger i kort afstand fra motorvejene AP-7 og N-332, hvilket giver nem adgang til både Murcia (30 minutter) og Alicante lufthavne (45 minutter).
Nybyggeri | Dobbelthus |
Pris fra: €595,000 | Størrelse: 123 m2 |
Ribera Nature | Soveværelser: 3 |
Badeværelser: 3+ 1 | Terrasse: 23 m2 |
Tagterrasse: 48 m2 | Have: 98 m2 |
Kælder: Nej | Air condition: Ja |
Hårde hvidevarer: Ja | Garage: Egen parkering |
Veranda: Nej | Egen pool |
Tæt ved stranden | Tæt på butikker |
Energi certifikat | Se PDF præsentation af ejendommen |